Accueil » ZPRÁVY » Dokážete najít skrytou stranu obrazu muže na hoře?

Dokážete najít skrytou stranu obrazu muže na hoře?

Myslíte si, že jste expert na vizuální výzvy? Možná se váš pohled změní, až se pokusíte rozpoznat skrytou stránku následujícího obrázku, na němž se objevuje muž, který se snaží vylézt na horu a pozorně ho sleduje orel. Myslíte si, že dokážete v krátkém čase identifikovat skrytou stranu obrázku? Pozorně sledujte a přijměte výzvu, která přivádí uživatele internetu k šílenství, protože není tak snadné ji vyřešit.

.

Pokud chcete okysličit a zrychlit svůj mozek, přijměte tuto vizuální výzvu. Stačí se pozorně podívat na předchozí obrázek. Muž se snaží přežít a nespadnout z hory. Má však i skrytou stránku. Pokud ji nenajdete hned, buďte v klidu. Časový limit není stanoven.

Pokud si myslíte, že je to velmi složité, poradíme vám, jak ji najít:

Pozorně si prohlédněte horu a muže, který se na ni snaží vylézt. Barvy na obrázku jsou matoucí a obtížně se hledají.

2. Nedívejte se na obrázek jen jedním směrem, ale zkuste se na něj podívat z různých stran. Podívejte se na obrázek ze všech možných úhlů.

Řešení

Už jsi našel tu tvář? Pokud ano, gratulujeme. To dělá jen velmi málo lidí. Pokud ne, máte ještě čas ho najít a ukázat, že to umíte a ještě víc.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.