Accueil » ZPRÁVY » Hádanka: Vytvořte 2 čtverce přesunutím pouze 4 zápalek!

Hádanka: Vytvořte 2 čtverce přesunutím pouze 4 zápalek!

Tento hlavolam je skutečnou výzvou pro váš postřeh, myšlení a logické schopnosti.

Dnešní IQ test je hádanka, která vyzve vaši logickou mysl a schopnost řešit hádanky. Musíte vytvořit 2 čtverce přesunutím pouze 4 zápalek.

Tento hlavolam dokáže vyřešit 5 % lidí za méně než 14 sekund. Jste připraveni přijmout výzvu a otestovat svou inteligenci a kreativitu?

© Gabistretch

 

Prezentace skládačky

Tento hlavolam je logická hádanka, jejíž řešení vyžaduje hodně přemýšlení. Vyžaduje originální nebo laterální myšlení.

Složitost tohoto hlavolamu závisí na chybě, která je vlastní vaší intuici. Tato chyba se vyskytuje zejména při řešení hádanky s podmíněnou pravděpodobností. Je to proto, že lidé mají tendenci uvažovat v kategoriích absolutní pravděpodobnosti.

Tento hlavolam je obzvláště zajímavý, protože stimuluje vaši mysl a vaše schopnosti. Stačí se podívat na obrázek a soustředit se, než začnete přemýšlet.

Také se musíte mít na pozoru před zřejmými věcmi tím, že budete přemýšlet mimo rámec, abyste našli konečné řešení.

Dnešní hádanka má podobu zápalek, které musíte přesunout tak, aby tvořily 2 čtverce. Na pokus o vyřešení máte časový limit 14 sekund. Nemusíte však spouštět hodiny a bavit se přemýšlením o správném řešení.

Naším cílem je uvolnit vás tím, že vám dáme možnost volby. Jdeme na to, je to jen na vás!

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.