Accueil » ZPRÁVY » Hra s rozdíly: Dokážete najít alespoň 5 ze 7 rozdílů za méně než 20 sekund?

Hra s rozdíly: Dokážete najít alespoň 5 ze 7 rozdílů za méně než 20 sekund?

Přijměte tuto vizuální výzvu a najděte 7 rozdílů na obrázku za méně než 20 sekund.

Tato vizuální výzva má prověřit vaše pozorovací schopnosti a IQ. Tento IQ test se stal zdravou zábavou pro mnoho uživatelů internetu a je ideální pro zdokonalení vašich intelektuálních schopností. Může vám také pomoci posunout hranice vašeho mozku během několika sekund.

Prezentace výzvy: najděte 7 rozdílů do 20 sekund

Vizuální výzvy jsou ideální k tomu, aby hráče v krátkém čase postavily před skutečné dilema. Na obrázku vidíte dva obrázky, které na první pohled vypadají stejně. Jeden z nich má však drobné rozdíly, které není snadné odhalit.

Abyste v testu uspěli, musíte věnovat pozornost každému detailu na snímku. Najděte si čas na klidné místo, kde vás nebude nic rozptylovat a rušit.

Na obrázku je loď na moři, maják na pláži, ptáci a slunečník. Úkolem je najít 7 chyb na jednom z obrázků. Tyto rozdíly se musíte pokusit najít za méně než 20 sekund.

© Gabistretch

 

Řešení vizuální výzvy: najít 7 rozdílů na obrázku za méně než 20 sekund

Podařilo se vám ve stanoveném čase najít 7 rozdílů na obrázku? Výborně, jste bystrý pozorovatel! Pro ty, kterým se je nepodařilo najít, přinášíme řešení této vizuální výzvy s vysvětlením:

© Gabistretch

 

  • Chyba 1: všimněte si přítomnosti ptáka na lodi, zatímco na druhém obrázku žádný není.
  • Chyba 2: Okno majáku je na červeném pásu. Když se podíváte pozorně, zjistíte, že barva oken není stejná.
  • Chyba 3: Podívejte se na okénko na bílém pásu.
  • Chyba 4: Podívejte se na oblohu. Velikost mraku se liší.
  • Chyba 5: Pokud se na balónek zaměříte, všimnete si barevného rozdílu uprostřed balónku. Na jedné fotografii je zbarven žlutě a na druhé zeleně.
  • Chyba 6: Podívejte se pozorně na kameny, uvidíte, že se liší.
  • Chyba 7: Pokud se na plachtu podíváte pozorně, všimnete si, že se stín na jednotlivých fotografiích liší.
mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.