Accueil » ZPRÁVY » IQ test: dokážete rozeznat rozdíl mezi dvěma obrázky? Dokažte, že jste inteligentní, pokud je dokážete rozpoznat.

IQ test: dokážete rozeznat rozdíl mezi dvěma obrázky? Dokažte, že jste inteligentní, pokud je dokážete rozpoznat.

Jste dobří ve vizuálních testech? Pokud ano, vyřešte tuto hádanku a uveďte rozdíly mezi těmito dvěma obrázky. Toto cvičení nejen zlepší vaše pozorovací schopnosti, ale prospěje i vašemu mozku. Jste připraveni na tuto výzvu? Přečtěte si následující pokyny bez dalších podrobností.

Pokyny pro vyplnění testu

Dnes navrhujeme test IQ s tématem farmy. Vzali jsme si ilustraci dvou dětí, které žijí na farmě. Jak vidíte na těchto obrázcích, malý chlapec si hraje s plyšákem a jeho starší sestra drží v ruce klacek.

Nenechte se rozptýlit nápadnou podobností těchto dvou obrázků. Představují mnoho rozdílů. Vaším úkolem je zjistit, v čem se liší. Pak byste mohli být považováni za odborníka na vizuální testování.

Chcete-li najít odpovědi, pracujte pečlivě. Abyste toho dosáhli, musíte se soustředit a vyvarovat se jakéhokoli rozptýlení. Měli byste si také prohlédnout všechny prvky na obou obrázcích. Je možné, že rozdíl je ve volech, dětech nebo v pozadí obrázku.

Hledání si můžete načasovat. Přemluvte své přátele a rodinu, aby se k vám připojili.

Odpověď na test

Podařilo se vám najít rozdíly? Pokud nyní čtete odpovědi, znamená to, že jste neuspěli. Nebo si můžete ověřit, zda jste našli správnou odpověď. Zde je tedy řešení této hádanky.


První rozdíl je v pravé ruce chlapcova medvídka. Je delší než ten na první fotografii.

Druhý rozdíl souvisí s oblečením dívky. Pokud se podíváte pozorně, na druhé fotografii je kapsa o něco nižší.

A konečně poslední rozdíl je nejviditelnější. Je v pozadí obrázku. Vůl vpravo má na hřbetě černé znamení. Na druhém obrázku však již není.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.