Accueil » ZPRÁVY » IQ test: Jak rychle dokážete najít rozdíly mezi obrázky? Pokud to zvládnete za 30 sekund, jste chytří.

IQ test: Jak rychle dokážete najít rozdíly mezi obrázky? Pokud to zvládnete za 30 sekund, jste chytří.

Myslíte si, že jste génius nebo máte alespoň dostatek inteligence, abyste přijali naši novou výzvu? Myslíte si, že dokážete najít správné odpovědi na tento IQ test? Je důležité vědět, že k úspěchu v této nové intelektuální hádance budete potřebovat dobrou úroveň soustředění a dobrý zrak. V krátkém časovém úseku musíte najít zejména skryté rozdíly. Pokud si myslíte, že to zvládnete, zjistěte, jak test funguje a jaké snímky můžete porovnat.

Řešení testu IQ: pravidla hry

Stejně jako u některých našich testů IQ je i v tomto případě principem hledání rozdílů mezi dvěma obrázky. V tomto případě máte obrázek ženy, která spokojeně zalévá své květináče.

Mezi čísly umístěnými vedle sebe jsou stále 3 rozdíly. Musíte je najít. Zdá se to snadné. Musíte to však zvládnout za maximálně 30 sekund. Tento časový limit byl nastaven tak, aby lépe stimuloval vaše neurony a oči. Časový tlak umožňuje lépe vyhodnotit vaši bdělost, reaktivitu a zejména ostrost zraku. Hra je tak obtížnější, ale také zajímavější.

Pokud chcete uspět, musíte se dostat do kondice. Snažte se dostat na klidné místo, abyste dosáhli optimálního soustředění. Nenechte se rušit žádnými rušivými vlivy. Snadněji tak najdete to, co se skrývá.

Odpovědi na IQ test: uspěli jste?

Podařilo se vám po 30 sekundách najít rozdíly? Pokud ano, můžete být na sebe hrdí. To znamená, že máte dobrou úroveň inteligence. Pokud ne, není se čeho obávat. Neurčuje vaše intelektuální schopnosti. Stačí, aby si váš mozek na tento druh cvičení zvykl, a můžete si být jisti, že další testy zvládnete na výbornou.

Odpovědi na tento IQ test najdete níže. Všechny rozdíly se skrývají v květináčích. Zleva doprava: první odlišnost je pod žlutými střepy: vzadu je květ, který je na jednom obrázku žlutý a na druhém růžový. Přesuňte se doprava, k druhému hrnci. V popředí je růžový květ, který má na jednom snímku větší žlutý pestík. Nakonec se pozorně podívejte na listy kolem květináče vpravo, na jednom z obrázků jeden chybí.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.