Accueil » ZPRÁVY » IQ test: Jste opravdu všímaví? Zkuste najít tyto 3 rozdíly mezi dědečkem a jeho vnučkou.

IQ test: Jste opravdu všímaví? Zkuste najít tyto 3 rozdíly mezi dědečkem a jeho vnučkou.

Dobrý zrak jde ruku v ruce s vynikajícími intelektuálními schopnostmi. To, že jste skvělý pozorovatel, si můžete ověřit pomocí IQ testu, který vám dnes navrhneme. Jedná se o poměrně složitý hlavolam, který vyžaduje velkou pozornost. Nezapomeňte, že tento test absolvoval pouze omezený počet osob. Zvládnete to? Je to na vás!

Vaším úkolem je podívat se na obrázek níže, na kterém je mladá dívka, která pomáhá dědečkovi s jídlem. Poté vás požádáme, abyste určili tři rozdíly mezi oběma obrázky.

Nebudete mít čas o tom dlouho přemýšlet, protože na to budete mít pouze 20 sekund. Proto se musíte soustředit, abyste měli co největší šanci uspět. Vyhledejte také klidné a pohodlné místo, kde vás nebude nic rozptylovat.

Odpověď: Zde jsou 3 rozdíly na tomto obrázku

Prvním rozdílem jsou vrásky na starém muži. Podívejte se také na barvu lžíce v dívčině ruce. Na obrázku vlevo je bílý. Na druhém obrázku je modrá. Na obou obrázcích je také špatně vidět kapsa dívky. Podívejte se na obrázek níže a zjistěte, zda jsou vaše odpovědi pravdivé. Řešení jsou v červených kroužcích.

Pokud se vám podařilo najít správnou odpověď

Gratulujeme! Nalezení správné odpovědi svědčí o tom, že jste nejen inteligentní, ale také výborní pozorovatelé. Zdá se, že vidíte všechno, protože si všímáte každého detailu. Tato vlastnost je u mnoha společností velmi žádaná. Pomáhá vám také dosáhnout cílů, které jste si stanovili. Vždy můžete vyzkoušet své limity tím, že se pustíte do ještě složitějších výzev.

Pokud se vám nepodařilo najít 3 rozdíly

Nebojte se, protože nejste jediní, kdo se v této situaci ocitl. Mnoho lidí v tomto testu IQ také neuspělo. Toto selhání je jistě důsledkem nedostatku soustředění, času nebo tréninku. Proto vám doporučujeme přijmout další výzvy, abyste si zvykli a zbystřili mysl. To vám v budoucnu usnadní řešení i těch nejsložitějších problémů.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.