Accueil » ZPRÁVY » IQ test: Najdete deštník? Pokud je vaše mysl „geniální“, vyřešíte tento úkol za 6 sekund.

IQ test: Najdete deštník? Pokud je vaše mysl „geniální“, vyřešíte tento úkol za 6 sekund.

Máte rádi vizuální výzvy? Pak dokažte, že ji dokážete dokončit. Pouze vybrané skupině uživatelů internetu se podařilo dosáhnout mety v rekordním čase. Projevte své nejlepší schopnosti a zvítězte.

K čemu jsou virové výzvy? Neslouží jen k zábavě, ale také k procvičení paměti a k tomu, abyste museli reagovat na čas. Pokud si nedáte pozor, u této hry se „zapotíte“.

Kde je deštník?

Vyzkoušejte si své dovednosti! Otestujeme vaši rychlost, ale budeme pracovat proti času. Tato police je plná ovoce a dalších věcí, které skrývají tajemství: deštník je ukrytý a je vaší povinností ho najít dříve než ostatní. Zkuste to hned!


Jak se vám to podařilo? Je nezbytné, abyste se soustředili, jinak tuto vizuální výzvu nevyřešíte. Doporučujeme podívat se na drobné předměty, protože hledáme fialový deštník. Je to lepší?

Kde byl deštník?

Gratulujeme! Dostali jste se až na konec a my víme, že to nebylo snadné. Obtížnost této HRY je vysoká a my vám nyní dáme odpověď: Deštník byl těsně nad policí, nyní vám necháváme obrázek, abyste neměli pochybnosti.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.