Accueil » ZPRÁVY » IQ test: Vidíte 3 rozdíly mezi 2 fotografiemi? Důkaz inteligence, pokud ho najdete za 45 sekund

IQ test: Vidíte 3 rozdíly mezi 2 fotografiemi? Důkaz inteligence, pokud ho najdete za 45 sekund

Dopřejte si minutu zábavy s tímto novým IQ testem. Jedná se o další úkol, ve kterém musíte porovnat dva obrázky a určit rozdíly mezi nimi. Jejím absolvováním prokážete svou inteligenci a zároveň se pobavíte. Bez čekání zjistěte pravidla hry a porovnávané obrázky.

Co dělat v tomto novém IQ testu?

Tentokrát vás zveme k prohlídce dvou snímků, které na první pohled vypadají stejně, ale rozhodně se liší. Mají prvky, které je od sebe odlišují. Ukazují muže v čepici stojícího před starým obchodem na prodej. Zdá se, že se ztratil a přemýšlí, kde se nachází tento zchátralý obchod.

V této výzvě se musíte podívat na dva obrázky a porovnat je. Liší se od sebe třemi věcmi. Musíte je najít, ale pozor, v časovém limitu 45 sekund. Díky tomuto časovému limitu je hra zajímavější a především náročnější.

To vám umožní zhodnotit vaše skutečné vizuální schopnosti a posoudit úroveň vaší koncentrace. Musíte totiž umět soustředit pozornost a mít dobré oči, abyste mohli očekávat odlišnosti v co nejkratším čase. Abyste měli všechny karty v ruce, vyzýváme vás, abyste se usadili na klidném místě a izolovali se od jakéhokoli hluku. To vám umožní být co nejlepší.

Zjistěte odpověď na test pro ty, kteří testem neprošli.

Pokud překročíte časový limit 45 sekund, aniž byste našli 3 skryté rozdíly, není to problém. Níže uvádíme jejich polohu.

První rozdíl je velmi zřejmý: je to otazník nad hlavou muže. Na obou snímcích je v jiné orientaci. Pak si pozorně prohlédněte praskliny na fasádě budovy v pozadí. Nejedná se o stejné funkce. Dále se zaměřte na schody domu. Na obrázku vlevo jsou tři a na druhém pouze dva.

Podařilo se vám najít tyto tři rozdíly? To znamená, že máte dobré vizuální schopnosti a dobré pozorovací schopnosti. Pokud se vám to nepodařilo, musíte zapracovat na svých intelektuálních dovednostech. Toho můžete dosáhnout cvičením. Máme i další testy IQ, které vám pomohou zlepšit a zostřit zrak. S tréninkem bude pro vás řešení tohoto druhu hádanek snazší a další testy zvládnete na výbornou.

Pokud se vám naše testy líbily, podělte se o ně se svými přáteli a rodinou.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.