Accueil » ZPRÁVY » Logická hra: Zkuste najít správnou cestu, neztraťte se na cestě!

Logická hra: Zkuste najít správnou cestu, neztraťte se na cestě!

Dnes vám nabízíme logickou výzvu, která prověří vaše rozumové schopnosti. Tato logická hra je vhodná pro děti i dospělé a bude skvělým pomocníkem při rozvoji vaší analytické a logické mysli. Neztrácejte čas a pusťte se do ní, jakmile budete připraveni!

Zde je malá logická hra, která vás povzbudí

Pro tento úkol máte před sebou obrázek, na kterém se musíte dostat z jednoho bodu do druhého. K tomu máte šest návrhů. Každý z nich se skládá z několika směrů, které vás mají dovést do konečného cíle.

Jak jste si však jistě uvědomili, pouze jeden z návrhů vás dovede k cíli. Proto, abyste uspěli, budete muset zjistit, která cesta, tedy který z návrhů, povede do cíle.

 

© Gabistretch

 

Co vám taková výzva může přinést?

Hraní logických her je především způsob, jak si procvičit mozek a zlepšit intelektuální schopnosti. Je totiž důležité, abyste své dovednosti čas od času zdokonalili tím, že se pustíte do malých výzev. Ty slouží jako cvičení a trénink pro levou i pravou stranu mozku.

Za druhé mají logické hry velký vliv na schopnosti uvažování a vytrvalost. Čím více se totiž budete účastnit logických testů, tím snadněji budete řešit problémy v každodenním životě.

Navíc budete mít stále menší tendenci vzdávat se, když budete čelit překážkám.
A konečně, logické hry jsou, jak už jejich názvy napovídají, hry pro zábavu, odreagování a zabití času.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.