Accueil » ZPRÁVY » Matematická hádanka pro chytré. Podaří se vám splnit tuto mozkovou výzvu?

Matematická hádanka pro chytré. Podaří se vám splnit tuto mozkovou výzvu?

Zde je IQ test, který vám ukáže, jak jste chytří!

Online hádanky a vizuální rébusy se stále častěji stávají měřítkem pro prokázání inteligence. Není to překvapivé, protože tyto mozkové výzvy jsou někdy tak složité, že je zvládnou vyřešit jen ti nejchytřejší a nejvnímavější lidé.

Tak je tomu i v případě matematické hádanky, kterou dnes navrhujeme. Dokážete ji vyřešit?

Vizuální test: „Jaká je hodnota posledního obrazce?

Tato matematická hádanka není tak snadná, jak se zdá. Ve skutečnosti byste měli vědět, že 40 % japonské populace ji nedokázalo včas vyřešit. Abyste uspěli, měli byste se co nejvíce soustředit, abyste v tomto složitém úkolu ukázali to nejlepší, co ve vás je.

Na následujícím obrázku vidíte tři obrazce tvořené přímkami, které se setkávají. Každý obrazec má svou hodnotu: 9 a 1 u prvních dvou. Je na vás, abyste našli hodnotu posledního čísla.

© Gabistretch

 

Máte 30 sekund na to, abyste uhodli, jaká úvaha vás k této hodnotě dovede, a správně odpověděli! Dokážete to? Ano ? Pak zapojte svůj mozek!

Pro zobrazení řešení klikněte na „další“ níže

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.