Accueil » ZPRÁVY » Podívejte se na obrázek a najděte kompletní zvířata ve vizuálním úkolu. Dokážete je najít?

Podívejte se na obrázek a najděte kompletní zvířata ve vizuálním úkolu. Dokážete je najít?

C’est le défi visuel que nous vous apportons où vous devez localiser les ours polaires qui sont cachés.

Vizuální úkol, který jsme vám nedávno předložili, spočíval v nalezení vánoční postavičky se dvěma nosy na obrázku, na kterém se nacházelo mnoho jejich klonů. Pokud jste to dokázali, nebude pro vás tato nová výzva problémem, takže budete muset věnovat pozornost všem zobrazeným detailům.

Abyste tuto zrakovou výzvu překonali, musíte velmi dobře používat svůj zrak.

Vizuální výzva

V této vizuální výzvě vám ukážeme dva lední medvědy, kteří mají celou svou siluetu mezi ostatními kresbami. Vaším úkolem je najít výše uvedená zvířata do 30 sekund. Jste připraveni? To se dozvíme za chvíli.

22. prosince Vizuální výzva | Cool Guru

Na rozdíl od jiných koníčků mají vizuální výzvy určitý stupeň obtížnosti, který vyžaduje zrychlení mysli a zraku během několika sekund, abyste našli určené cíle.

Pokud chcete najít další podobné vizuální výzvy, včetně hraní různých koníčků, určitě navštivte naše stránky, kde najdete možnosti vhodné pro každého člena rodiny.

Řešení vizuální výzvy

Uplynulo 30 vteřin na to, abyste mezi figurkami našli kompletní lední medvědy, a pokud stále nevíte, kde jsou, jeden z nich je v levém horním rohu, pravděpodobně jste ho neviděli, protože je vzhůru nohama.

Druhý lední medvěd je uprostřed celého obrázku směrem doprava.

Řešení vizuální výzvy| Speciální

Sdílíme malé zrakové výzvy, při kterých budete muset maximálně zaostřit svůj zrak. Pokud nemáte s řešením těchto typů hádanek mnoho zkušeností, můžete si procvičit nové dovednosti a překonat svůj rekord.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.