Accueil » ZPRÁVY » Rozdílový test: Otestujte svou vizuální pozornost a najděte rozdíly mezi těmito dvěma obrázky za 60 sekund.

Rozdílový test: Otestujte svou vizuální pozornost a najděte rozdíly mezi těmito dvěma obrázky za 60 sekund.

Myslíte si, že máte bystré oko a vysokou zrakovou kapacitu? Pojďme to zjistit!

Znáte Kima Peek alias „Rain Mana“? Tento bohužel již zesnulý muž byl známý svou fenomenální pamětí, která mu umožňovala zapamatovat si množství údajů během několika minut, včetně celých knih. Každým okem také dokázal zaznamenat a analyzovat jiné informace.

Kdyby prošel touto vizuální zkouškou, byla by to pro něj hračka. A co vy? Jste schopni rychle analyzovat tyto dva obrázky a zjistit rozdíly během 60 sekund? Ihned si otestujte své schopnosti a vyhodnoťte ostrost zraku.

Použijte své vizuální dovednosti k identifikaci rozdílů mezi oběma obrázky.

Tento test prověří vaše pozorovací schopnosti. Musíte pečlivě analyzovat oba snímky vedle sebe a všimnout si rozdílů, které byste normálně přehlédli.

Je to dobrá příležitost zjistit, jak jste pozorní a orientovaní na detaily. Připravte se tedy na zkoušku svých smyslů a přijměte výzvu!

Ve hře stačí najít rozdíly mezi dvěma předloženými obrázky. Tyto snímky mohou na první pohled vypadat podobně, ale jsou zde detaily, které je odlišují.

© Gabistretch

 

Jak jste si možná všimli, zvláštností tohoto testu je důraz na geometrické tvary. Zkuste se nenechat zmást vodorovnými a svislými liniemi a geometrickými tvary. Tyto tvary mohou ovlivnit vaši vizuální kapacitu a vaše analýza může být narušena. Soustřeďte se, máte na to jen minutu.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.