Accueil » ZPRÁVY » Vizuální výzva: Jsou zde 3 prasata bez klobouků. Dokážete je najít za méně než 10 sekund?

Vizuální výzva: Jsou zde 3 prasata bez klobouků. Dokážete je najít za méně než 10 sekund?

Ponořte se do světa hádanek a zábavy s našimi různými vizuálními testy. Objevte jinou stránku svých zrakových schopností a zkuste vyřešit test, který vám dnes nabízíme.

Máte méně než 10 sekund na to, abyste zjistili, které z prasátek nemá na hlavě párty klobouk. Vyzkoušejte si své schopnosti a soustředění. Podaří se vám odhalit jejich skrýše?

Reto Visual

Malá nápověda k nalezení 3 prasat bez klobouků

Víme, že tato vizuální výzva je poměrně složitá. Tady je malá nápověda. Prasata bez klobouků jsou od sebe vzdálena. Nejsou blízko středu snímku. Abyste věděli, kde začít hledat. Nyní pokračujte v hledání a zkuste to s dalšími 10 sekundami.

Odpověď na hádanku

Kde se schovávala tři malá prasátka? Začněme pravou stranou obrázku, první prase bez klobouku je vpravo nahoře. Sotva vidíme jeho ucho. Druhé prase je vpravo dole. Z prvního prasete je to dobře patrné. Konečně poslední je vlevo na obrázku, trochu uprostřed. V ruce drží sklenici zpola naplněnou mlékem.

Reto visual

Podařilo se vám najít správnou odpověď?

Dobrá práce, jste rychlý a pečlivý člověk. Jste před ostatními uživateli internetu, kteří neuspěli na první pokus. Na našich stránkách na vás čekají i další výzvy a neváhejte předložit své kognitivní vlastnosti.

Ti z vás, kteří odpověď nenašli, se nemusí bát, čeká je ještě mnoho dalších výzev a doufáme, že se brzy uvidíme.

mm
O autorze, Daniel
S Gabistretch se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.